Es Latviju redzu kā nacionāli spēcīgu valsti, kura pilnvērtīgi izmantojusi savas iespējas starptautiski, nostiprinot valsts ietekmi un aizsargājot to pret ārējiem draudiem. Valsti, kas izmantojusi iespējas, ko dod dalība starptautiskās organizācijās, lai celtu labklājību Latvijā. Lai to panāktu, Saeimā un valdībā nepieciešams kārtīgs komandas darbs, lai stingri turpinātu iesākto, veiksmīgi sadarbojoties ar Latvijas pārstāvjiem starptautiskās organizācijās, mūsu valsts draugiem un partneriem visā pasaulē.Valdis Dombrovskis

 
 
 


EK: Eiropas kapitāla tirgi būs efektīvāki un tiks labāk uzraudzīti
20.12.2017

Eiropas kapitāla tirgi būs efektīvāki un tiks labāk uzraudzīti, pateicoties noteikumu pārstrādāšanai attiecībā uz ieguldījumu sabiedrībām, šodien paziņoja Eiropas Komisija (EK).

Lasīt vairāk ...


Ar jaunu atbalstu EK vēlas aktīvāku dalībvalstu iesaisti eirozonā
11.12.2017

Pagājušajā nedēļā Eiropas Komisija (EK) prezentēja ceļvedi Eiropas ekonomikas un monetārās savienības padziļināšanai, tostarp konkrētus pasākumus, kas ir veicami nākamajos 18mēnešos.

Lasīt vairāk ...


Komisija izstrādā ceļvedi Eiropas ekonomiskās un monetārās savienības padziļināšanai
06.12.2017

Pieņemot rīcības ceļvedi un vairākus konkrētus pasākumus, Eiropas Komisija šodien izpilda apņemšanos padziļināt Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, kas pausta priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera 2017. gada runā par stāvokli Savienībā un 2015. gada piecu priekšsēdētāju ziņojumā.

Lasīt vairāk ...


Veidos Baltijas mēroga kapitāla tirgu
06.11.2017

Igaunija, Latvija un Lietuva, sadarbībā ar Eiropas Komisiju (EK) un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku (ERAB), apņēmušās izveidot Baltijas mēroga kapitāla tirgu, lai veicinātu ekonomisko izaugsmi un piesaistītu investīcijas uzņēmumu attīstībai un jaunu darba vietu radīšanai.

Lasīt vairāk ..."V.Dombrovskis izmēģina AirDog"

"V.Dombrovskis izmēģina AirDog un vēl panākumus Latvijā radītajām inovācijām pasaulē."